Ukulelowe (i nie tylko) nowości Cascha®

Aloha!

Właściwie co rusz, niemal przy każdej dostawie pojawiają się u nas jakieś nowe modele ukulele. Przybywają nowości sopranowe, koncertowe, tenorowe a nawet te w skali barytonowej. Jednak tym razem chcę napisać o dużej nowości nie tylko w sklepie www.przyjazne-ukulele.pl ale również w skali całej Polski.

Pisząc to, mam na myśli markę Cascha® i jej ukulele (a także kalimby, paski i inne gadżety), która oprócz dość chwytliwej nazwy (musisz przyznać, że „kasza” brzmi w języku polskim dość pociesznie), charakteryzuje się naprawdę bardzo dobrej jakości instrumentami za bardzo przystępną cenę.

sopranowe ukulele cascha
sopranowe ukulele cascha®

I tak, podstawowy model sopranowego ukulele, fabrycznie zaopatrzonego w struny Aquila, do tego z pokrowcem oraz trzema kostkami do gry kosztuje mniej niż 200zł! Warto jeszcze dodać, że te soprany dostępne są w różnych, bardzo przyjaznych kolorach (spod barwnej warstwy wciąż widać usłojenie drewna!), dzięki czemu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdy dorzucimy do tego naszą świeżo rozpoczętą akcję, polegającą na tym, że wszystkie kupione u nas ukulele wysyłamy za FREE (opcja paczkomatów), to okaże się, że wydając mniej niż 200zł dostajemy pełnowartościowe, sopranowe ukulele, gotowe do gry od razu po wyjęciu z pudełka.

Oczywiście Cascha® samymi sopranami nie stoi, bo w ofercie mamy również solidne ukulele koncertowe i tenorowe (w obu rozmiarach dostępne także w wersji elektro-akustycznej).

Ukulele marki Cascha® to instrumenty na każdą kieszeń oraz konkretne zapotrzebowanie. I tak jak mamy ukulele soprano z tzw. serii „beginner”, tak mamy również instrumenty z litym topem oraz serię w całości wykonaną z litej akacji czy też włókna węglowego :-)

cascha koncertowe ukulele lita akacja
Cascha® koncertowe ukulele z litej akacji

Podsumowując, warto przypomnieć, że decydując się na kupno ukulele marki Cascha®, dostajesz bardzo dobrej jakości, sprawdzony instrument (relatywnie do przeznaczonego budżetu), fabrycznie montowane wysokiej jakości struny Aquila (w wyższych modelach są to struny fluorocarbonowe), świetny pokrowiec oraz kostki do gry. W niektórych modelach pojawia się również opcja z tunerem/stroikiem w zestawie oraz książeczką w języku angielskim.

Acha, te nie tylko ukulelowe nowości to handpany – magiczne spodki ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.