Kurs gry na ukulele – dla kogo za free?

Aloha!

Kurs gry na ukulele, o którym za chwilę więcej przeczytasz, może być Twój zupełnie za free – wystarczy, że kupisz swoje ukulele w naszym sklepie https://Przyjazne-Ukulele.pl a w prezencie dostaniesz DARMOWY dostęp do wszystkich lekcji z tego kursu!

Bez zakładania konta, bez zobowiązań – jedno hasło i dostęp do wiedzy, która pomogła wielu osobom zacząć przygodę z ukulele :)

Wystarczy, że po dokonaniu zakupu ukulele w naszym sklepie napiszesz wiadomość (kontakt(at)przyjazne-ukulele.pl w miejsce (at) wstaw @) z numerem zamówienia oraz że chcesz darmowy dostęp do kursu – to wszystko!

Darmowy dostęp dotyczy wyłącznie instrumentów zakupionych na stronie przyjazne-ukulele.pl od 29 stycznia 2020.

Z tej strony Gniewomir Skrzysiński, właściciel pierwszego w Polsce sklepu dedykowanego ukulele – Przyjazne-Ukulele.pl

Nie wiem czy wiesz, ale jestem wielkim miłośnikiem ukulele. Od ponad dziewięciu lat nie tylko prowadzę sklep Przyjazne Ukulele, ale także uczę innych gry na tym niezwykłym instrumencie.
Z własnego doświadczenia wiem, że proces nauki przebiega znacznie szybciej i jest bardziej efektywny, tylko wtedy, gdy uczymy się od osób, które są ekspertami w konkretnej dziedzinie. Z nauką gry na ukulele jest tak samo. Znacznie łatwiej jest przekuć zapał i determinację na konkretne akordy, zwłaszcza gdy masz możliwość nauki od osoby, dla której ukulele to coś więcej niż tylko 'mała gitarka’!
Kurs gry na ukulele – poziom podstawowy (jest to płatny kurs on-line, dostępny na platformie Akademy.pl – jednak dla Ciebie, jest on zupełnie za free), to odpowiedź na rosnące zainteresowanie grą na ukulele, zwłaszcza wśród osób, które nigdy wcześniej nie grały na żadnym instrumencie. 

Zobaczysz, że ze mną wejście w kolorowy świat ukulele okaże się prostsze niż myślisz!

Pamiętaj, że gra na ukulele wciąga i sprawia, że stajemy się bardziej radośni!

Poza tym, gra na ukulele poprawia koncentrację, sprawność umysłu, koordynację ruchową, a przede wszystkim sprawia, że jesteśmy pozytywnie nastawieni i otwarci na świat! Co tu dużo pisać, czas brać się za naukę!

6 komentarz do “Kurs gry na ukulele – dla kogo za free?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.